Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Mam Pasję 8

Opublikowany 2017/06/02

31 maja odbyło się kolejne spotkanie pasjonatów. Kto w dzisiejszych zabieganych czasach ma chwilę, by pielęgnować swoje zainteresowania, gdy na głowie praca, dom i rodzina? Warto jednak znaleźć czas na hobby, ponieważ buduje ono naszą osobowość i wielokrotnie pomaga w pokonywaniu wyzwań, które możemy napotkać każdego dnia. Mam Pasję to miejsce w którym możemy zarazić innych naszymi zainteresowaniami lub znaleźć swoją odskocznię od codziennej rutyny. 

W trakcie spotkania wystąpiło, aż pięcioro pasjonatów. W pierwszej części Przemek opowiedział nam o swoich podróżach. Nie ważne w jak daleką podróż się wybrałeś, ważne jest to gdzie teraz jesteś i co dostrzegasz - tym kieruje się podróżnik. Miłośnik opowiedział nam o kilku swoich podróżach oraz pokazał zdjęcia z wypraw.

W drugiej części poznaliśmy grupę Łomatko. To grupa improwizacji teatralnej, w której aktorzy grają spontanicznie, bez scenariusza. Na początku opowiedzieli nam dlaczego założyli grupę i dlaczego lubią to co robią. Następnie zagraliśmy wspólnie w kilka gier a na zakończenie pasjonaci odegrali improwizowane scenki. Ich występowi towarzyszyło dużo śmiechu. 

Poniżej fotorelacja ze spotkania. 

Do zobaczenia, już 28 czerwca. 

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?