Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Mam Pasję 6

Opublikowany 2017/03/30

29 marca spotkaliśmy się po raz kolejny, aby się zainspirować i podzielić doświadczeniami. Tym razem aż troje pasjonatów opowiedziało o swoich zainteresowaniach, którymi zajmują się, na co dzień. 

W pierwszej części spotkania wystąpiły Ania i Karolina. Przyjaciółki opowiedziały nam o swojej pasji do zdrowego trybu życia i kosmetyków naturalnych. Dzięki nim dowiedzieliśmy się, dlaczego warto zwracać uwagę na składy produktów, które kupujemy w sklepach. Pasjonatki zainspirowały nas również swoją historią, utworzenia firmy, dzięki której każdego dnia zajmują się tym, co lubią. Wymagało to od nich wiele odwagi i determinacji. Warto inspirować się takimi opowieściami. 

W drugiej części poznaliśmy Krzysztofa, który od kilku lat prowadzi klub Cashflow. Dowiedzieliśmy się więcej o grze, która rozwija nasze finansowe IQ. Zagrać w grę można podczas regularnych spotkań klubu. W trakcie każdego spotkania dostajemy dużą dawkę wiedzy z zakresu finansów, którą możemy później przećwiczyć grając w grę. Klub spotyka się w każdy wtorek, o godzinie 17:00 w murach Wyższej Szkoły Bankowej. Ze względów organizacyjnych osoby, które chcą przyjść na spotkanie prosimy o kontakt z organizatorami, poprzez Fanpage na Facebooku Cashflow Clubs. Krzysztof opowiedział nam również historię ludzi, którym gra pomogła w zarządzaniu swoimi finansami i rozwoju biznesu. 

Poniżej galeria zdjęć.

Dziękujemy występującym oraz wszystkim uczestnikom spotkania. Po raz kolejny spotykamy się już 26 kwietnia.

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?