Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Mam Pasję #5

Opublikowany 2017/02/22

W środę 22 lutego w Kamienicy 12, odbyło się już 5 spotkanie z cyklu „Mam pasję”. Tym razem na scenie pojawiły się dwie kobiety. Pierwsza  z nich to Izabela Kornet,  studentka fizjoterapii weterynaryjnej, która aktywizuje, motywuje i wspiera w działaniu kobiety. Sama tworzy, pisze i doradza. Jest autorką bloga „The secret of healing”, jak sama twierdzi, jest to blog o prowadzeniu świadomego życia. Do Jej inicjatyw należą Śniadania Świadomych Blogerek. Pasjonuje się również końmi, niestety obecnie przez wypadek nie może tej pasji czynnie realizować. Iza opowiedziała nam skąd wzięły się jej zainteresowania, jak się przekształcały i jaki wpływ mają na jej całe życie.   

Jako druga, lub właściwie, jako drugie (pasjonatka nr 2 przybyła do nas ze swoją niespełna 3 letnią labradorką ) zaprezentowały się Magdalena i Avi. Magda jest trenerką psów i zajmuje się dogoterapią. Opowiedziała nam o tym, dlaczego uważa, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, jak drogi jej i Avi się skrzyżowały i czym to spotkanie zaowocowało. Obecnie razem z Avi dołączyły do Ochotniczej Straży Pożarnej i starają się zdobyć kolejne uprawnienia, tym razem przed Avi wyzwanie by być psem ratownikiem. Magda opowiedziała nam jaką drogę muszą razem przejść by to osiągnąć. Dowiedzieliśmy się również wielu ciekawostek na temat zachowania psów wobec ich właścicieli. Magda została wręcz zasypana pytaniami od uczestników spotkania.

Bardzo dziękujemy za obecność na kolejnym spotkaniu „Mam pasję”. Zarówno naszym Pasjonatkom, jak i gościom. Do zobaczenia w kolejnym miesiącu!

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?