Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Mam Pasję #4

Opublikowany 2017/01/25

W ostatnią środę stycznia odbyło się kolejne, już 4 spotkanie klubu Mam Pasję, zainicjowane przez firmę Efekt Motyla. Klub powstał zarówno dla pasjonatów, jak i dla osób chcących poznać nowe pasje i zainteresowania.

W środę 27 stycznia gościliśmy dwoje prelegentów. Jako pierwszy o swojej pasji opowiedział Marek Maćkowiak, który jest założycielem i czynnym członkiem grupy CREX- miłośników obcowania z przyrodą. Marek opowiedział o podejmowanych przez CREX działaniach, m.in. marszach, na 20, 50 czy nawet 100km, o chodzeniu po rozżarzonych węglach, obserwowaniu zwierząt, poznawaniu technik przetrwania, czy o zimowych kąpielach w przeręblu.

Jako druga zaprezentowała się Anetta Kokoszewska, która przedstawiła swoje zamiłowanie do wolontariatu. Dowiedzieliśmy się co wolontariat wnosi do jej życia, jak wiele może uświadomić i ile daje satysfakcji. Mamy nadzieję, że będzie więcej takich osób jak Anetta, które bezinteresownie pomagają innym i poświęcają swój czas.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za spotkanie, pasjonatom i przybyłym gościom. Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia z wydarzenia.

Do zobaczenia 22 lutego.

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?