Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Mam Pasję 12

Opublikowany 2017/12/03

W ostatnią środę listopada odbyło się dwunaste spotkanie klubu Mam Pasję. Klub powstał zarówno dla pasjonatów, jak i dla osób chcących poznać nowe pasje i zainteresowania.

W środę 29 listopada gościliśmy dwoje prelegentów. Jako pierwsza o swoich pasjach opowiedziała Sandra Markiewicz, która jest człowiekiem orkiestrą. Pasjonatka łączy wiele pasji i zainteresowań. Muzyka, inicjatywy społeczne to tylko część wielu pasji, w których Sandra może pochwalić się wieloma osiągnięciami i ciekawymi przygodami. Ma artystyczną duszę szalonego naukowca. Uwielbia muzykę i koncerty. To jej sposoby poszukiwania inspiracji, którą znajduje podczas swoich podróży.

Jako drugi zaprezentował się Karol Cadelski. Lekarz z zawodu i pasji, a z powołania działacz społeczny. Koordynator projektu Szansa dla Nepalu, stworzonego w celu niesienia pomocy Nepalczykom - ofiarom trzęsienia ziemi, które nawiedziło ten kraj w 2015 roku. Karol opowiedział nam o projekcie oraz podróżach. Opowieść wzbogaciło wiele zdjęć wykonanych w Nepalu. Mogliśmy poznać również przyjaciół Karola, towarzyszy podróży do Nepalu. Zespół zorganizował akcję w trakcie studiów, co było dla nich wielkim wyzwaniem, ale jednocześnie wielką przygodą. Opierając się na wsparciu sponsorów oraz własnej pracy wolontariackiej dostarczyli pełne wyposażenie potrzebne do funkcjonowania ośrodka zdrowia dla 5000 osób w himalajskiej wsi Piskar. W ramach projektu przeszkolono również 600 uczniów w 2 lokalnych szkołach z zagadnień medycznych i prozdrowotnych. Bohater nadal aktywnie działa na rzecz Nepalu. Obecnie zaangażowany jest w projekt adopcji edukacyjnej umożliwiającej dzieciom z odległych górskich regionów, naukę w najlepszych nepalskich podstawówkach.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za spotkanie, pasjonatom i przybyłym gościom. Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia z wydarzenia.

Na fanpage znajdziecie informacje o kolejnych spotkaniach. 
Mam Pasję to miejsce dla pasjonatów pragnących zarażać swoją pasją, nawiązywać kontakty i rozwijać swoje zainteresowania. Przyjdź na nasze spotkanie, posłuchaj o tym co nas fascynuje i podziel się swoimi zainteresowaniami.
Jeśli chcesz opowiedzieć o swojej pasji, daj znać. Tylko od Ciebie zależy w jaki sposób zainspirujesz uczestników spotkania swoim hobby. 

Do zobaczenia! 

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?